| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ce astepti de la o prima intalnire?
O strangere de mana? Un sarut pe obraz? Un sarut pasional? sau Sex?

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Eu vreau de toate, sunt o nesatulalaughing.

Bafta.

24 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Depinde cat de mult imi place tipul; Daca vreau o relatie cu el aleg sarutul pasional.

pa, pa

| Bacemi a răspuns:

La prima intalnire cu fata respectiva prefer un sarut pe obraz. Daca totul merge bine la despartire o sarut si pe buze. Daca eu cred ca e mai bine sa astepam, las acest sarut pe buze pentru intalnirea viitoare. Oricum, sarutul pe buze vine cel tarziu la a 3-a intalnire si cel mai probabil la a 2-a. Daca e sa vorbim de sex prefer sa fie vorba de asta dupa ce si cunosc fata un pic mai bine. Poate dupa ce iesim macar 3-4 zile.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Depinde cat de mult imi place persoana... Prefer un sarut paional, dar merge si un sarut pe obraz daca baiatul e mai timid.In niciun caz o strangere de mana(as simti ca nu m-a placut indeajuns de mult), dar nici sex.Raman la un sarut pasional.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Buna intrebare! Cred ca un sarut pe obraz!

| valy a răspuns:

Depinde de femeie. daca o plac as vrea un sarut simplu sau un sarut pasional. daca este sa vreau sex si ea accepta ea este o femeie cu moravuri usoare.nici o fata care vrea ceva mai mult accepta de la inceput sa se culce cu fiecare pe care il intalneste.

| lovenotsex a răspuns:

Depinde ce vrei de la acea persoana. Daca vrei o aventura si atat :sex, daca vrei o relatie serioasa:un sarut pe obraz, daca vrei sa fie o dragoste de o vara:sarut pasional, iar daca nu vrei nimic:o strangere de mana si atat.Bafta...

| Bebelushaaː a răspuns:

Un sarut pe obraz happy
Sarutul pasional vine la urmatoarele intalniri smug
Pupici

| pacalici a răspuns:

Pai ti-ai gasit gagica de antrebi. Matale esti cam obsedat dupa cum vad eu si cred ca am dreptate.

| pacalici a răspuns:

Ma da belea mai esti

| pacalici a răspuns:

Ma sexosule u ce ai vrea la prima intalnire sa sara aia pe tine ca u sigur te referi la sex

| heroforyou a răspuns:

Eu astept sa il enervez si sa ma lase in pacelaughing

| EstiFericitaSauTrista explică:

Pacalici presupun ca tu nu ai intrat pe intrebare sa oferi un raspuns, URASC OAMENI CA TINE! Care stiu sa caute defectele altora.

| EstiFericitaSauTrista explică:

Ma idiot de 3 ani de zile, nu ma refer la sex du-te impuscate ok? am pus o intrebare, asa te rog nu mai comenta pe intrebare daca nu iti place, si sexos esti tu cu prieteni tai bine.

| Zâmbărici a răspuns:

Primele treismug, sex la prima intalnirethinking depinde de "fete"oh go on

| sdfgsdf a răspuns:

Pai nu stiu, un sarut pe obraz la prima intalnire, apoi un sarut pasional la urmatoarea si cu sex`ul cand o fi sa fie laughing

| emotivegirl a răspuns:

Sa fac misto de el, sa-i pun tot felul de intrebari.

| Glamour612 a răspuns:

Un sarut pasional dar merge si unul pe obraz.acum depindehappy

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Eventual un sărut pe obraz pe care el mi-l va da, după care eu decid dacă vreau un sărut pe buze, dar scurt.Nici vorba de sex.rolling on the floor
Bye!kiss

| ladymax a răspuns:

Imbratisare happy

| Yruu a răspuns:

Poi o strangere de mana ar fi prea banal`. un sarut pe obraz ar fi cel mai potrivit. dC? pentru ca sarutul pasional vne la urmatoarea intalnire. iar sexu`. Dupa mine as face`o dupa 3 anilaughing. Daca baiatu ma asteapta pana atunci stiu ca ma iubeste cu adevarat daca nu ma asteapta stiu ca a vrut decat sex si gata.winking

| D7 a răspuns:

Sex?rolling on the floor
de la prima intalnire?:O
hai sa fim seriosi fata tra sa fie curva ca sa o faca de la prima intalnirewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tine? laughing Fii serios, poate vrajesti vreo pustoaica de cel mult 14 ani.

| justmyluck a răspuns:

La prima intalnire un pupic pe obraz

| ramona098 a răspuns:

Un sarut pe obraz