| kaileemckenzie a întrebat:

Heii! o intrebare adresata bikerilor.ce va place la o fata, ce va atrage atentia la ea. mie imi plac mutl bikerii si as vrea sa stiu ce "le este pe plac la o fata", ce ii atrage.
mercii! happy

6 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Eu prima data ma uit sa vad daca fata ei ma atrage, ca in secunda urmatoare sa ma uit la picioare si fund, sincer. Nu-mi plac neaparat picioarele lungi, sau fundul mare, ci pur si simplu sa-mi placa pe moment, greu de zis big grin.

| Antyss08 a răspuns:

Oricum nu o "falsă"

| elComandantee a răspuns:

Ăla e doar un hobby. Nu un stil de viaţă. Nu toţi băieţii care au un hobby comun au aceleaşi gusturi.
Ce îi atrage pe toţi bărbaţii, care nu sunt bikeri, îi atrage şi pe ei.

| IvyChris a răspuns:

Boobs! Nu conteaza ca e biker sau nu, toti baiatii adora boobs!

| sonofGod a răspuns:

Fetele cu fuste care trec de genunchi!

| CristinaCrudu a răspuns:

Fii doar tu.