| andra95 a întrebat:

Imi place f mult de un baiat... eu i-am zis ca nu-l plac..., cum sa fac pentru a-i atrage atentia? Nu stiu daca ma place... eu il adooooor

6 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Uita-te la el si cand se uita la tine zambeshte-i stai in preajma lui, mai lauda-l din cand in cand

| inna a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu el, sa mergi prin locurile pe unde umbla si el, sa gasesti un subiect interesant pe care sa-l abordati...trebuie sa descoperi ce aveti in comun.

Mai poti pune un amic comun sa te prezinte lui, sau sa faci rost de id-ul lui de mess.winking

Succes!

| cristina_4037 a răspuns:

Asa am facut si eu cu un baiat, ne vazuseram de vreo 2 ori de cand ne cun adica de o saptamana, si vorbeam cu orele pe zi la telefon. Mie incepuse sa imi placa de el, nu stiu ce oi fi zis eu acolo si m-a intrebat, auzi dar tu ma placi? La care eu, nu...laughing...imi place de alt baiat...si m-a intrebat despre el si eu i-am spus, dar nu imi mai placea de baiatul ala, ala fusese inaintea lui, acum imi placea de el.in fine...si intr-o seara am zis gata ce o fi o fi ii spun k il plac si gata! I-am dat emsaj ca vreau sa vb, m-a sunat si am stat 2 ore de vb cu el rolling on the floorblushing...si...i-am zis ca il plac... a tacut pentru cateva sec, si am continuat ca nu i-am zis ca il plac si acum ma astept la ceva de la el, i-am spus ca asa simteam eu nu stiu ce, la care el, pai stii...chestia este ca si mie imi place de tine...in mom ala... mi s-a facut pielea de gaina big grin...blushing si in fine am inceput sa spunem fiecare ce ne place la celalalt...in fine.nu mai conteaza continuarea... sper ca ai inteles ce era important rolling on the floor

| Little Kid a răspuns:

Buna, andra!
Dar dc i-ai spus ca nu il placi? Incearca sa razi la glumele lui, intra in vorba cu el...thumbs up...sau intreaba-i pe prietenii lui daca te placehee hee
Paa!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dar el te place? ti-ai pus intrebare-asta? daca-ti place de ce i-ai spus invers? ai avut scarpinici pe limba? ai grija sa nu creada tipul ca faci misto de el? stii jocul ala cu cald cald foarte cald? tatoneaza terenul si cind consideri ca e momentul ataca! Succes!