| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Heii TPU, acum 2 zile am ramas la prietena mea si am facut petting (nu am continuat sa facem sex, doar petting) vrem sa ne cunoastem bine inainte sa trecem la urmatoarea etapa. Imi tot atingea penisul si il decalota, iar dupa un timp mi-a spus "Ce tare ti s-a uscat capul si pielea dinauntru", am crezut ca e ceva temporar si o sa se ude iar. Dimineata cand m-am uitat, tot uscat imi era penisul si la fel si acum dupa 2 zille. Ar putea fii vreo problema? mam tot frecat cu penisul de vaginul cand avea chilotii pe ea, dupa ce i-a dat jos nu am incercat. Care ar putea fi problema?
Va rog raspundeti serios si putin mai detaliat.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exte posibil sa faci parte dintre cei aproximativ 50% de barbati carora glandele bulbouretrale Cowper nu produc lichidul preejeculator si au glandul mereu uscat.Citeste articolul :http://www.clopotel.ro/......r-141.html

| IoNuTzZz1997 explică (pentru corbulalbrosu):

Glandele imi produc lichid preejaculator, mam udat de multe ori in acel timp, dar chestia e ca mie mereu imi este putin umed penisul, nu conta daca eram excitat sau nu.

| mihai69 a răspuns:

E firesc, dacă „joaca" voastră a fost exclusiv „pe uscat".

| ksuper31 a răspuns (pentru mihai69):

Ohh! I see what you did there! rolling on the floor