| cyseroo a întrebat:

Bun TPU...am si eu o problema...acum 5 zile m-am prostit cu prietena mea...ea avea chilotii pe ea iar eu penisul scos si se tot freca de mine.n-am ejaculat dar mi-a curs lichidul preejaculator...deci vreau sa repet ca penisul nu a intrat in ea si ca ea avea chilotii pe ea ....doar m-am frecat cu penisul de ea pe la. Spate....si mi-a curs lichidul preejaculator...prietena mea poate ramane insarcinata daca lichidul a atins doar intrarea vaginului? adica buzele sa zic asa...mai ales ca era cu chilotii pe ea? .....raspundeti repede va rog

Răspuns Câştigător
| radubz a răspuns:

Salut,

Nu ai de ce sa-ti faci griji. Poti sa stai 100% linistit, nu a ramas insarcinata happy

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Stai calm, daca cuculetul nu a intrat in scorbura, nimic nu se intampla...
Atentie pe viitor!

| corbulalbrosu a răspuns:

"daca lichidul a atins doar intrarea vaginului? adica buzele sa zic asa...mai ales ca era cu chilotii pe ea? ..raspundeti repede va rog" Descrierea ta este de-a dreptul comica, daca era cu chilotii pe ea si acestia nu erau tanga, este imposibil sa-i atingi vulva. Deci glandul tau umezit cu lichid s-a atins de chilot sau de pielea vulvei? Insa afirmatia ta ca ai atinso foarte aproape de intrarea in vagin nu vad cum se putea intampla in cazul in care era cu chilotii pe ea? Pentru a te linisti iti pot raspunde ca eu consider ca in situatia descrisa de tine este imposibila instalarea unei sarcini. Lichidul preejeculator NU CONTINE SPERMATOZOIZI decat cu totul intamplator prin contaminare. http://www.clopotel.ro/......tmlCiteste urmatorul material

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poate fi vorba de nici o sarcina.

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai copii, voi va arde de joculete de genul asta fara sa aveti habar de consecinte...
De data asta ai scapat, nu vei fi tatic!

| SkyPilot a răspuns:

Aproape imposibil sa ramana. Lichidul preejaculatoor nu are o concentratie prea mare de spermatozioizi, mai ales filtrat prin materialul chilotului. Si ar fi trebuit sa intre in contact cu secretia ei vaginala, ceea ce nu pare a fi cazul.

| Ottakringer a răspuns:

Acum o sa fiu foarte rau! Dar de ce nu ti-a facut un oral decat sa te freci de ea? Daca nu ti-ai inceput activitatea sexuala cu ea ..incearca oral macar nu sa te freci de ea ca nu esti catel big grin