| NoNamess a întrebat:

Heii TPU! Am auzit de masturbare cu jetul de la dus in clitoris se poate? a incercat cineva? Fundaa si voturi

8 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Da se poate nu mai crizati. Orgasm poti sa ai si prin stimularea clitorisului, nu doar prin penetrare! Eu am incercat si dupa e o senzatie naspa.

| AndaWest a răspuns:

Masturbare cu jetul de la dus? in clitoris? mai nou te poti masturba si cu apa? si clitorisul e gaura? stiam ca vaginul e, nu si restul...la voi tot ce apartine de organ sexual feminin e gaura?

| mdany a răspuns:

WTF? ce vb fato? mama asta la ce categorie de filme xxx ai vazut-o? Nu cumva era categorie Extreme?!

| UPT a răspuns:

Stiu fete care o practica. Se poate. Am inteles ca se simt foarte bine, dar ca tot nu se compara cu o partida de sex adevarat. Poti incerca. Nu vad nimic rau ce se poate intampla.

| MisterAnswer a răspuns:

Pentru asta exista baieti pe pamantwinking

| opium a răspuns:

Ai idee ce e ala clitoris?

| PeOAltaLume a răspuns:

@Original Te rog spune-mi ca esti baiat si ca nu sti ce-i ala clitoris @_@ daca esti fata...doamne fereste de inca cativa ca tine care habar n'au de corpul uman

| iepurecublanalunga a răspuns:

Daaa se poate si e bineee