| Icss a întrebat:

Heii TPU:* am mai pus o intrebare de genul. si o mai pun odata pentru. ca n-am primit raspuns! sad Cine imi spune un program( bun) de facut filmuletepuppy dog eyes sa imi spuna detaliat! >.: daca se poate sa aiba si efecte si etc.:* mersi fundita big hug
+ vooot.love struck (scuze. categ. puppy dog eyes)

4 răspunsuri:
| νєησм a răspuns:

Si eu am nevoie de unul care filmeaza in jocuri, am pus intrebare dar nimeni nu mi-a dat raspuns, poate ai mai mult norochappy.

| alinae a răspuns:

Foloseste programul 'Windows Movie Maker', e foarte bun.Eu ti-l recomand, si ar trebui sa il ai in calculator, pentru ca programul asa e la orce calculator.Bafta! :*

| BADGIRLL a răspuns:

ProShow gold mi se pare un program genial are efecte si tot ce vrei tu. Eu te sfatuiesc sa-l incerci si o sa iti placa cu siguranta! O zi frumoasa!;* App uite aici site-ul de unde il descarci : http://descargar.mp3.es/lv/group/view/kl34698/ProShow_Gold.htm

| und3rstanding a răspuns:

Uite aici sunt mai multe programe de editat filmulete dar banuiesc ca poti si crea filmulete cu ele http://savedelete.com/best-free-windows-video-editing-software.html
eu una foloseam movie maker :)