| Charlote224 a întrebat:

am și eu o întrebare. Am mai văzut întrebări de genul pe aici dar nu am putut să rezolv nimic cu răspunsurile date pe acolo. Vreau să îmi editez pozele făcând diferite inimioare de lumină, sau floricele sau orice altceva. Și dungulițele aceala luminoase în jurul oamenilor. Aș vrea să-mi spune-ți de ce program am nevoie și dacă se poate și cum să realizez acele efecte speciale.
Mulțumesc anticipat și ca să nu uit dau fundiță și vooot pentru cel mai explicit răspuns și pentru restul doar vot.

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Photoscape poti incerca sau photobrush