| Icss a întrebat:

Heii TPU:* am mai pus o intrebare de genul. si o mai pun odata pentru. ca n-am primit raspuns!sad Cine imi spune un program( bun) de facut filmuletepuppy dog eyes sa imi spuna >detaliat!: daca se poate sa aiba si efecte si etc.:* mersi fundita big hug + vooot.:angryscuze. categ.puppy dog eyes)

Răspuns Câştigător
| needstrenght a răspuns:

Cel mai bun e windows movie maker. Poți sa-l descarci aici: http://explore.live.com/windows-live-movie-maker Ca aspect e fix ca word, office, dar e pentru filme. O sa vezi tot ce poti face cu el doar uitandute. Nu e complicat deloc. Succes