| Alecsiiia a întrebat:

Heii TPU... am nevoie de un sfat! Am 15 ani si am fost cu un baiat pentru 3 zile(el avand un prieten care ma placea a renuntat). Dupa aceasta intamplare nu am imi vorbit cu el mult timp pana intr-o zi cand m-am inpacat cu el(ca prieteni).De atunci lucrurile au luat o intorsatura groaznica.Am inceput sa vorbesc foarte des cu el(mess. telefon. fb) si sa ii povestesc tot.Nu stiu daca ma mai place si nici ce sa fac in legatura cu el.P.S:Inca il mai plac!

5 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Spune-i-o, daca te va place o sa iti zica si el. Ce se poate intampla? Daca nu incerci ti-l va lua alta. Bafta si succes

| NoShit a răspuns:

"Am 15 ani si am fost cu un baiat pentru 3 zile". Se cheamă relaţie aia de 3 zile? straight face
Zi-mi şi mie cum ai ajuns la concluzia asta...şi la vârsta de 15 ani.

| Alecsiiia explică (pentru NoShit):

Nu am zis ca e o relatie. stii. doar am stat cu el 3 zile.

| NoShit a răspuns (pentru Alecsiiia):

"am fost cu un baiat pentru 3 zile" - ce înseamnă pentru tine, "am fost cu..."?

| vasyok97 a răspuns:

Doar intreaba-l si gata happy