| Adelina1994 a întrebat:

Heii TPU, am o nelamurire, recent am luat bac-ul iar parintii mei s-au oferit sa ma lase o saptamana la mare drept recompensa, intrebarea mea e urmatoarea : Ce statiune sa aleg? merg impreuna cu 3 prieteni, unde e mai distractiv? Mamaia sau Costinesti?,( scuzati categoria )

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru varsta ta Costinesti. Mamaia e prea de fite si prea scumpa.

| Cristiann25 a răspuns:

Mamaia normal!

| kzd a răspuns:

Mamaia e mai misto la modul plaja si optiuni de distractie, dar Costinesti e mai accesibil si e mai mult loc. Acum tu alegi, cel mai bine sa ii intrebi si pe prietenii tai unde vor si votati. Distractie placuta la mare happy!

| LordCroft a răspuns:

Felicitari pentru bac(eu nu l-am luat) cred ca la Costinesti e cel mai bine happy

| AnalbagRevine a răspuns (pentru LordCroft):

laughing))))) n-ai luat bacul laughing))

| AnalbagRevine a răspuns (pentru AnalbagRevine):

N-ai*

| LordCroft a răspuns (pentru AnalbagRevine):

Nu tocilarule/tocilaro laughing laughing

| AnalbagRevine a răspuns (pentru LordCroft):

Baga-mi-as,daca in societatea asta cand cineva rade de tine ca n-ai luat bacul, nu ti-e rusine si il batjocoresti ca e tocilar pentru ca el l-a luat atunci s-a dus pe *** orice viitor

| LordCroft a răspuns (pentru AnalbagRevine):

mai usor sa nu pocneasca vreo vena la capul ala destept laughing

| AnalbagRevine a răspuns (pentru LordCroft):

Lasa ba noi sa fim sanatosi, dar niciodata sa nu uiti...mie imi place shaorma cu sos picant si fara ceapa happy

| LordCroft a răspuns (pentru AnalbagRevine):

Ce'ti mai place shaorma cu de toate laughing laughing

| kzd a răspuns (pentru LordCroft):

Lasa pritene ca il lei la toamna, mai e timp. Nu-i baga in seama pe astia care comenteaza, se lauda si ei ca au luat Bac-ul, nu le strica satisfactia happy

| LordCroft a răspuns (pentru kzd):

Da frate nu o sa ma omor eu acum ca nu l am luat... am eu timp happy

| xyz12309 a răspuns:

Costinesti desigur, Mamaia e prea scumpa...