| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, am o problema si nu stiu ce sa fac.
Am o relatie de 2 ani, iar eu si prietena mea ne-am certat de 2 zile. Acum am aflat ca m-a inselat. Ce sa fac? Sa o iert sau sa uit tot?

Răspuns Câştigător
| Daiana03 a răspuns:

Heii. Din punctul meu de vedere nu are rost sa incepeti de la inceput o noua relatie... suferi degeaba. Daca te-a inselat inseamna ca nu te-a iubit cu adevarat. Mi se pare ca daca i-ai da fostei/fostului o a doua sansa e ca si cum "i-ai da al doilea glot sa te impuste". Eu zic sa va vedeti fiecare de viata lui si poate sa iti gasesti pe altcineva. Bafta.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E vremea sa o uiti.

| 1cristian1990 a răspuns:

Poti sa o ierti si sa astepti sa te insele iarasi! Ce sa zic, faci cum vrei e relatia ta, tu stii cine e fata, doar sa nu te tina de prost daca o ierti!

| razvan168 a răspuns:

Ar fi cazul sa puneti punct, daca te-ar fi iubit nu era nevoie sa faca asa ceva