| FyZz a întrebat:

Heii TPU. Am revenit cu a 2 intrebare despre acea fata cum uni stiu. Ea fusese cu unul ne-am intalnit intr-o seara si iubirea ne-a zambit amandorura.Iar ea era cu unul dar s-a despartit. Si cand imi fac curaj sa-i spun ce simt o privesc in ochi si... numai pot vorbi. Ma rog ce trebuie sa fac? Va rog ajutor.

Răspuns Câştigător
| malina1111 a răspuns:

Cred ca trebuie sa spui tot ce simti despre ea! daca nu poti sa o spui tin-o foarte tare de brate si sarut-o! sau daca esti un baiat mic exemplu:14 ani. trimite-i un biletel cu tot ce simti! sau un sms! sau sa ii spui la telefon! am un planulet! Spui sa va intalnit in parc la ora 18:00! tu cumperi un trandafir! dar sa fie rosu! sa-i ii dai floarea si sa ii spui ca o iubesti! alte sfaturi nu mai am! funda?