| Cami30 a întrebat:

Heii TPU! As fi datoare daca cineva s'ar oferi sa ma ajute...nu ma inteleg prea bine cu mama mea si as avea nevoie de "un psiholog". Daca credeti ca unul dintre voi ma poate ajuta dati'mi un mesaj privat cu id. ul vostru.Multumesc anticipat! Scuza'ti categoria...

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Psiholog nu sunt, dar te pot ajuta pentru ca sunt studenta la psihologie.iti dau mesaj priv.cu idul

| caporalul a răspuns:

Pai eu am ajutat pe cineva (imi poti vedea profilul) si am primit si funda asa ca daca vrei?