| qPunkGirlq a întrebat:

Heii TPU!
Bun, să începem cu începutul. Sunt la liceu în clasa a 9 a şi îmi cam place de un coleg. A început să îmi placă de el de când a început anul şcolar pentru ca are acea doza de mister. Dar nu ştiu dacă sentimentul e reciproc... la început eu mergeam cu el la o ţigară înainte de ore ca să mă mai apropri de el, dar am cam renunţat la asta. Înainte vorbeam ca nişte amici din când în când si am observat că acum intră mai des în vorbă cu mine şi eu profit de asta cu cea mai mare plăcere dar şi că în unele ore sau pauze se uită la mine cu niste ochi pătrunzători şi când observ imi zâmbeşte scurt şi se uită în altă parte. Ce parere aveţi? Mulţumesc anticipat. FUNDĂ!

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Ai pus-o! te cam place

| Alexandru0007 a răspuns:

Pai te place si el din ce spui tu.acum,la atachappy

| dyav0litza a răspuns:

Cred ca te place, vorbeste cu el mai des apropiati-va apoi vine totul de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poate e doar in capul tau ca te place mai mult ca pe o prietena. Vorbeste cu el nu da doar din gene si iesiti impreuna prin oras. Daca doar astepti sa se intample ceva e posibil sa nu se intample nimic. Te-ai asigurat ca nu are prietena? Macar vorbiti pe mess/fb/mesaje?

| Public22 a răspuns:

Pai baiatului îi place de tine clar, daca simti la fel, ce mai astepti? Combinati-va!