| BabyBlue16 a întrebat:

Heii TPU.
Care'mi zice si mie va rog frumos niste jocuri asemanatoare GTA? Va Rog? cele mai bune si rapide raspunsuri iau funda; x pentru ca e urgentsa puppy dog eyes!

7 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

San andreas

| Wehrmacht a răspuns (pentru Chrisstine):

Si ala nu e tot GTA ma?laughing

Cat despre intrebare: Posteaza naibi la Jocuri PC/Online!

| Chrisstine a răspuns (pentru Wehrmacht):

Nu e GTA e asemanator la alastraight face

| Wehrmacht a răspuns (pentru Chrisstine):

Pai si de ce se numeste Grand Theft Auto(GTA) : San Andreas? Asta scrie cand intri in joc.

| Chrisstine a răspuns (pentru Wehrmacht):

Pai mai e un joc se numeste GTA! si a zis asemanator jocului ala.

| gamesgamesgames a răspuns:

Pai asemanatoare cu Gta sunt: Just Cause; Driver 79; True Crimminal New York si mai putin si The great Escape.Dar totusi nu sunt ca si GTA happy. Primesc funda?

| migrenă a răspuns:

Mafia 2 e mult mai misto decat gta.