| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Care sunt semnele ca un baiat te place *prin mesaje*? Iti scrie des, iti trimite inimi, te intreaba ce faci?

3 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu neaparat. Poate vrea doar sa...

| RAY a răspuns:

Depinde ce inseamna te place, a place nu inseamna a iubi, a trimite inimi nu demonstreaza nimic, la pubertate vrem mult sex si vrem sa impresionam fiecare fata si am vrea sa facem sex non stop, cu greu ne putem controla dorinta sexuala ca abia am descoperito, repet noi barbati vrem sex apoi va iubim cand avem incredere in voi, asta cu inimoare nu e o dovada

| MaTeOGG a răspuns:

Bezi ca stii! In fiecare zi (sau aproape ) te va baga in seama si o sa vrea sa vb, daca te place o sa fie de acord cu tine sa iti faca pe plac, pupici di inimioare nu prea deoarece dupa o sa para cam disperat. Daca nu ii raspunzi va sau nu insista (depinde ). Dar daca acum nu o sa te spameze, o sa o gaca din 30 in 30 de min! Incearca sa te faca sa razi ( chiar daca nu reuseste nu iti da un facepalm, deoarece el poate nu e experimentat. Dar prin glume, nu genul cu Bula, Alinuta etc. A da, daca ii trimiti un msg, el in mai putin de 1 min iti va raspunde, indiferent ca e on sau nu, dar exista exceptii daca nu are conexiune la internet.
Sper ca te-am ajutatwinking