| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Care sunt semnele ca un baiat te place? Dau funda

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde ce inseamna ca te place, ca noi placem multe fete frumoase

| RainmakerX a răspuns:

Sunt 2 tipuri de oameni in general... Omul introvertit *adica timid* si cel extrovertit *adica opusul introvertitului*

Daca este un baiat introvertit atunci probabil ca nu o sa vorbeasca extrem de mult cu tine, o s-o ia usor...
Semne ar fi : uitatul la tine *dupa care isi retrage privirea daca il vezi*, evita contactul vizual, se balbaie, roseste etc.

Daca este extrovertit atunci un semn bun ar fi faptul ca incearca sa se bage in seama mereu... sa dea bine in fata ta.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Păi se înroșește, se bâlbâie, nu prea poate să se uite in ochii tăi. Si cel mai evident semn e ca i se dilatează ( mărește) pupila.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu exista niste semne magice pe care le face toata lumea. Unii se inrosesc si se balbaie, altii sunt mai subtili, altii te abordeaza direct. In general, se va uita mai mult la tine decat de obicei, sau se va uita altfel la tine.

| Teffan a răspuns:

1.Atracția gravitațională inca din spațiul cosmic.
2. Intrarea bolovanului in atmosfera.
3.Impactul inevitabil cu Pământul.

Cine înțelege, înțelege, cine nu înțelege, sa il cunoască pe Newton. happy