| Buburuza2306 a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat te place? Cum faci un baiat sa te placa?

Răspuns Câştigător
| Deliazxcvbnm a răspuns:

A. Pai iti dai seama in primul rand dupa comportamentul lui, se comporta diferit [ in bine ] fata de celelalte fete.te baga mai mult in seama, intra in vorba cu tine de fiecare data cand are ocazia. sunt multe semne. In al 2. lea rand modul in care te priveste poate spune foarte multe... depind si de firea lui cum isi transmite sentimentele!

B. Cel mai bine e sa fi tu insati... un baiat trebuie sa te placa asa cum esti, naturala love struck. In cele mai multe cazuri baietii apreciaza fetele naturale love struck incearca sa intri in vorba cu el, sa comunicati mai mult [ fb, mess ] sa deveniti prieteni din ce in ce mai apropiati, dupa totu` va veni de la sine... :* pentru mai multe sfaturi imi lasi id`ul pe priv :*!
Funditssaaaa puppy dog eyes? love struck Baftaa >big grin

4 răspunsuri:
| yourfriend111 a răspuns:

Daca intrebi pe TPU cum faci sa te placa un baiat. NU ai foarte multe sanse de reusita!

| SASergiu a răspuns:

Sa te placa un baiat,,. depinde de firea lui daca e ca mine dai semne ca il placi sau daca el te place isi va schimba ptin comportamentul cu tine adica se va purta mai frumos

| FaaMan a răspuns:

Este foarte simplu un baiat iti dai seama daca te place prin simplele chestii ca sta cu tine te baga in seama. te face sa te superi aiurea pe el. Se distreaza cand e langa tine. Poate chiar da si unele semne ca te place.Eu asa fac rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat