| iSunshine a întrebat:

Heii TPU :*. Cum fac un baiat sa ma placa [ eu il plac]. Adica, sa fie mai interesat de mine. Sfaturi?happy Dau fundita love struck!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunakiss,pei incearca sa vorbesti cat mai mult cu el,diverse subiecte(gasesti tu la momentul potrivit),sa stai mai mult in prezenta lui,sa te imprietenesti cu prietenii din gasca lui,sa razi la glumele lui,sa ii zambesti,sa vorbesti cu el pe mess,daca e sa nu ai id ui sa faci rost de el sau sa il ceri chiar lui personalhappy,ii poti face complimente de ex:ce frumos miroase parfumu tau,ce bine iti sta imbracat asa, ce bine iti sta parul azi etc, si incet incet va apropiati unul de altul si daca si el te va place va iesi ceva intre voi.Baftakiss

1 răspuns:
| Wecky a răspuns:

Intrebarea pusa de secole de omenire...fiind fata arata-ti partile feminine si iti cade la picioare.