| Micutsaaa a întrebat:

Heii TPU! happy de curand am avut o discutie cu tatal meu priviind viitorul meu, mi-a sugerat sa ma gandesc la medic stomatolog. (atat am apucat sa discutam ) ce ziceti? credeti ca se castiga bine? si daca da, pe ce profil va trebui sa intru si ce materii sunt necesare pentru aceasta meserie? scuzati categoria puppy dog eyes dar e cea mai accesata. FUNDITA!

1 răspuns:
| Bernoullie a răspuns:

POi, Eu sunt clasa a 8a si ma gandesc de acum sa ma fac medic stomatolog pentru cs e mai usor ca la medicina ca faci numai 4 ani de facultate, nu 6. Cred ca trebuie sa fii buna la chimie si sa fii indemanatica, sa stii sa umbli prin dintii altora. Bafta!