| xAnnabella a întrebat:

Heii TPU.. de vreo 3 ani imi place de un baiat pur si simplu m-am indragostit de el.. pe parcurs mi-a mai placut de baieti, si in acest timp am fost si cu un baiat, doar ca faza este ca nu il pot uita pe acest baiat.. si am aflat ca e cu o prietena de-a mea, dar faza este ca, atunci cand ies afara el se uita cu niste ochi la mine si imi da impresia ca ma place voi ce credeti? Nu stiu dar simt ca s-a bagat cu aceasta fata sa ma faca geloasa deoarece stie ca mie imi place de el.. eu nu ii arat semne dar el.. si intodeauna cand sunt eu fata aceea si mai multi se da pe langa ea.. blah blah (Chesti de genu) dar cand suntem noi fara fata aia.. se poarta normal si se uita asa de frumos la mine ne uitam ochi in ochi. si nu stiu ce sa mai cred
Voi ce spuneti am nevoie de pareri! Poate si voi ati trecut prin asemenea momente

1 răspuns:
| redy04 a răspuns:

Baiatul e cu o prietena de a ta. Poti doar sa il intrebi si gata.