| EmiTheDifferent a întrebat:

Am o problemă, e legată de un baiat. 0_o
Faza e ca lui i-a placut de mine dar s-a îndrăgostit do o altă fata și mie inca imi place de el și nu stiu ce sa fac...
Ma întrebam :
Oare ma mai place?
Cum as putea sa-i arat ca eu il plac?
Oare ar trebui sa fiu suparata sau geloasa pe aceea fata?
Noi suntem prietene dar nu chiar asa de bune dar faza asta ma face sa ma simt ciudat in preajma ei si uneori am senzatia ca as vrea sa o ucid!
Cine are vreun sfat va rog lăsați comentariu dau FUNDA!

1 răspuns:
| Lina1993 a răspuns:

Ignora-l complet pe baiat. O sa vada ca e ceva in neregula si o sa fie atent la tine mai mult. Cu fata respectiva mai rareste putin prietenia, e clar ca iti face rau sa fii prin preajma ei. Daca pe baiat nu il deranjeaza ca ai devenit mai rece cu el, inseamna ca nu te mai place si ca e timpul sa treci mai departe. Succes!