| Anonim87 a întrebat:

Heii TPU happy E buna betadina pentru cosuri. si pentru semne rosii de la acnee? eu asa am inteles... Fundita love struck

2 răspunsuri:
| micutzagirl a răspuns:

Betadina este o solutie dezinfectanta. esse foloseste pentru rani, arsuri, infectii... sincer, nu cred ca face rau daca pui pe cosuri, dar nu pot sa garantez ca face bine... mai bine ai folosi un tratament anti-acneic. eu folosesc de la beautycycle™ si este foarte bun. chiar are efect http://www.amway.ro/catalog?category=10451

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metoda Bonus
Cum sa scapi de acnee definitiv, dupa doar o noapte

Te speli pe cu sapun Protex.
Lasi sapunul sa se usuce.
Dai cu Propolis.
Apoi intinzi o usoara masca cu pasta de dinti

O sa se usuce imediat. O singura noapte si gata.