| Anonim87 a întrebat:

Heii TPU happy. intrebare pentru baietibatting eyelashes. Cum vi se par fetele mai plinutse. adica cu vreo 4 5kg in plusbig grin. Multumesc.love struck

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Obeza

| DEBrown a răspuns:

4, 5 kg in plus nu e cine stie ce happy Poate cu 45 de kg in plus ar fi o problema.

| mario a răspuns:

Conteaza cum te intelegi cu acea persoana, nu greutatea si im plus ai unde pune mana daca e mai plinutza.

| Ady93 a răspuns:

Parearea mea: Nu conteaza cateva kg in plus, draguta sa fie si cu picioarele pe pamant, nu pitzi sau alte din astea.

| Alex4LighT a răspuns:

Dragostea nu se masoara in kilograme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bune...

| petrik24 a răspuns:

Totusi, noi baietii avem si noi orgoliul nostru, ce D-zeu 45 kg in plus...cam mult pentru gusturile mele

| bebiko a răspuns:

4. 5 kg in plus fata de ce greutate 50-40? depinde poate are 100 si 4kg in plus la sta nu v-ati gandit laughing) sau 1 tona si 4kg in plus rolling on the floor)

| DaNi_4102 a răspuns:

Daca sunt decat 4-5 kg in plus e ok3.parerea meabig grinbig grin