| yssa_4409 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca sunt baieti carora le plac fetele plinutse?(nu exagerat). cele mai interesasnte rasp, le rasplatesc cu fundita.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| xuanbou a răspuns:

Am venit eu. :p pai imi plac si fetele un pic mai voinice, pentru. ca te poti face frumoasa chiar daca esti un pic peste limita, iar daca mie-mi place de-o fata cum gandeste, ca tine la mine, ca are de grija de mine, plus sa mai fie si frumusica e super, chiar n-are importanta daca e mai plinutza

13 răspunsuri:
| Adya20 a răspuns:

Sunt crede-ma, putini dar sunthappyAm observat ca exista cativa care nu-i intereseaza aspectul fizic, pentru ca o fata nu poate sa fie si frumoasa, si desteapta, sa arate si bine, si devreme acasa, si cuminte, si harnica, nu poti sa gasesti toate aceste calitati la o fata, asa ca au de ales, ori sa fie "fotomodel" dar sa-i insele la greu, ori sa fie normala dar sa-i iubeascahappy Am sa mentionez, a fy normal nu este egal cu urat, mai sunt exceptii de fete dragute si cumintihappyintelegi ce vreau sa zichappydeci in concluzie baietilor le plac si fetele mai plinute pentru ca au pe ce sa puna mana mai pe romanestelaughing

| xuanbou a răspuns:

@nonickname am incercat big grin

| xuanbou a răspuns:

Vezi ca m-am emotionat blushing

| yssa_4409 explică:

Pai daca e interesanta, dc nu imi raspunzi?batting eyelashes

| yssa_4409 explică:

Aaa.rectific."interesante rasp"blushing

| yssa_4409 explică:

Mda... dar unde sunt baietii? nu vor sa raspunda?sad

| yssa_4409 explică:

Catalin esti un scump:*

| Roxii a răspuns:

Sunt, dar putini in ziua de azi daca o fata e mai plinuta si nu are "forme" nici nu o baga in seama, dar in fond ce ii inauntru conteaza, si chiar sunt baieti care se mai uita la asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta intrebare... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt fata asteptam raspunsurile baietilor nu? big grin ca si pe mine ma intereseazabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata ne. a salvat catalin >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo multumiiiiiim catalin rolling on the floor

| bittersweet_1621 a răspuns:

Normal ca sunt.interiorul esti mult mai importanthappy