| bebbe97 a întrebat:

Heii TPU intrebarea mea poate ca e prosteasca dar poate ma puteti ajuta? eu si iubitul meu am fost astazi sa ne plimbam...
si ne-am omprit pe un camp ne-am sarutat dupa putin tinmp el m-a tras peste el, ne-am sarutat si la un moment dat a inceput sa tremure si ii batea inima foarte tare. credeti ca sa excitat? sau cum imi pot da seama ca e excitat? in afara de : sa-i bag mana in pantaloni si prostii de genul? ma puteti ajuta cumva? FUNDA

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

S-a excitat de cum i-ai luat limba-n gură. Excitarea i-o poți simți foarte simplu prin pantaloni, nu trebuie să-i bagi mâna-n chiloți pentru asta!

| sirD a răspuns:

Intreaba-l

| Stan_Alex_1999 a răspuns:

Nu mai are chef de nimic