| Roxx4you a întrebat:

Heii TPUhappy.

Mai am si eu o nedumerirestraight face. Stau si ma gandesc: de ce sunt atatia baieti care ma plac, si cand se nimeresc unii care sa-mi placa si mie, fix ei nu ma plac? (sau cel putin asa cred eu). Bine, faza naspa e ca si eu imi aleg cei mai "potriviti" baieti. Mai demult, era unul cu 2 ani mai mare, si acum unul cu o clasa mai mica, dar diferenta de cateva luni. Nu ca e o prostiestraight face? Ma rog, adevaru' e ca acum nu prea mai imi place nici unul, faza cu acela mai mic un pic decat mine nu a tinut prea mult, mi-a placut doar fizic. Dar chiar nu inteleg, sunt destui care ma plac dar eu nici nu ma uit la ei(nu din mandrie, pentru ca pur si simplu nu sunt genul meu) si cei care imi plac mie nu

ma plac ei. (si nu cred ca este vorba de diferenta de varsta). Ceva sfaturi? Thanksss:*

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,asta e,nu ai intalnit inca persoana potrivita care sa te atraga si sa se simta atrasa de tine,sa fie ceva reciproc,dar nu te ingrijora, toate la timpul lor, ai sa vezi ca pana la urma vei intalni pe cineva care sa te placa si sa il placi.Stii cum e,inimii nu ii poti porunci si nu poti fii pe placul tuturor,asa cum cei care te plac si tu nu ii placi si nu ii bagi in seama,asa ti se intampla si tie cu cei care ii placi dar ei nu te plac...
Daca chiar iti place de un baiat,incearca,ca pana la urma speranta moare ultima,daca vezi ca el nu te baga in seama,incearca sa iti scoti calitatiile in evidenta si fa-l sa se indragosteasca de tine,daca e sa fie,va fi,daca nu treci mai departe,tot vei gasi pe cineva pana la urma,sau de ce nu,acorda-i o sansa unui baiat care te place si tu nu il placi, ca nu se stie, dragostea te poate lovi cand te astepti mai putin.

2 răspunsuri:
| puishor69 a răspuns:

Monyk scrie mult si pune a harciog putred sau bursuc depinde cu ce sa da la subrat
@roxx4me esti nasoala.incearca sa le cunosti caracteru la cocalari si vezi care ragaie shaorma mai putin

| puishor69 a răspuns:

Pute* scuze m-a emotionat carisma ei