| Forevăr a întrebat:

Heii TPU. Mai exista baieti care sa iubeasca cu adevarat o fata? big grin

19 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Da mai exista :X cred ca l-am gasit eu pe unul dintre ei happybig grin
totul depinde de fata daca stie sa se faca iubita dar uneori nu conteaza cat de sincera, frumoasa ar fi fata daca omu e smecher si ii place cu mai multe nu ai ce sa ii faci.

| shtephie a răspuns:

Foarte rar, din pacate.

| lplostonyou a răspuns:

Cauta si vei gasi happy

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da exista baieti care chiar stiu sa iubeasca cu adevarat o fata dar numai ca nu iubesc de cele mai multe ori persoana potrivita! funda?

| Dennys1521 a răspuns:

TheSpecialOne ai dreptatelaughing

| blaxy a răspuns:

Da exista

| Allexis a răspuns:

Daca fata merita iubita, normal ca exista baieti care sa o iubeasca cu adevarat.

| Maothecat a răspuns:

Da mai exista da foarte putini

| TheSpecialOne a răspuns:

Eu zic ca nu mai exista fete care sa merite iubite...

| dOody a răspuns:

Exista, dar se gasesc foarte rarstraight face

| DanielJackson a răspuns:

Exista,dar sansele sa gasesti unul sant foarte mici. Dar poate ai norocul sa te gaseasca vreunul, dar sa fi foarte atenta sa nu-l pierzi, cum ziceam sant foarte rari si valorosi.

| olinka_1152 a răspuns:

Da exista,,,, dar foarte greu ii gasim pe acesti baieti,, dar sunt...

| blaa a răspuns:

Da,exista,dar ii gasesti mai greu.Deoarece unele fete nu le dau ocaziua baietilor sa-si exprima sentimentele.Ele vor un baiat care sa fie "smek",sa aiba bani si sa arate cat mai "hot" oh go on.Din cauza asta,ceilalti care sunt mai romantici,care stiu ce inseamna iubirea adevarata, sunt dati la o parte si nu li se da ocazia sa arate...
Deci.DA, exista si baieti care sa iubeasca cu adevarat o fata.

| Raull_5431 a răspuns:

Da!:d Exista si baieti care sa iubeasca cu adevarat o fata!smug

| Emonik_7113 a răspuns:

Da exista tongue.
fostul meu prieten de exemplu m-a iubit cu adevarat si inca ma mai iubeste, suntem cei mai buni prieteni (cu toate ca el ma iubeste eu nu pot simti pentru el decat afectiune pentru un prieten, amic)

Răspuns utilizator avertizat
| titusfresj a răspuns:

Contacteaza-ma pe mine si o sa vezi.

| Andreeeeee a răspuns:

Da, din fericire mai existabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista, adica cred ca orice baiat poate iubi cu adevarat daca este motivathappy Orice smecheras poate pus fi pus la punct(cum se zice) de o fata si astfel ajungand sa o iubeasca cu adevarat. De exemplu eu sunt cu un baiat de aproape doi ani, care chiar daca este cu 6 ani mai mare decat mine, ma iubeste si ma respecta.Ca baiatul sa iubeasca cu adevarat o fata nu tine doar de el, ci de amandoi