| Hieer a întrebat:

Heii, TPU!
Stiti niste site-uri cu fesuri de genu'?:o3 Va rooog frumos!
Multumesc si funda! :* -scz de categorie-

https://www.facebook.com/....../photo.php

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carei problema ta?
Pune la categoria specifica ca se raspunde mai repede si corect.

| Hieer explică (pentru anonim_4396):

Care-i*. Invata limba romana si dupa vino la mine sa comentezi. Mi-am cerut scuze in intrebare fata de categorie, dar daca tu nu ai fost atenta ..problema ta. O zi buna! *

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hieer):

Cred ca esti pe invers pentru ca sunt baiat, TPU corecteaza inainte de a posta raspunsul sau intrebarea.

| Hieer explică (pentru anonim_4396):

Sunt pe invers..doar pentru ca am gresit acolo? De unde sa stiu eu, ce esti sau nu?;/