| dx20 a întrebat:

Heii TPU stiu ca e stupid dar o colega m-a intrebat cum sa se sarute french si nu am stiut sa ii explic. In general ea stie ce inseamna sa te saruti french dar nu stie cum sa faca. Nu dati vina pe mine pentru intrebarea asta stupida ci pe ea laughing

2 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Pai normal bagi limba in gura ei, si nu numai, ti-o si invarti pe acolo, va excitati atinganduva muschii din gura, si mai ales cu limba. e simplu.Si foarte tare sentimentu.

| Flydream a răspuns:

CU LIMBUTZA...o bagi in gurita partenerului...