| ßebeLuSa a întrebat:

Heii TPU :* Uite ce e Imi place mult de im baiat si vreau sa ii atrag atentia! Vorbim radem uneori iesim si cu altii prieteni afara dar nu sunt sigura daca tine la mine ca la o sora sau un prieten sau ca la o iubita. Deci va rog helpp love struck multumesc funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Stai cu el cat mai des si fii cat de draguta poti cu el! Pe messenger, joaca adevar si provocare cu el si in acest mod vei afla ce simte el pentru tine. Stai in preajma lui cat mai mult. Daca sunteti atat de apropiati, ia-l in brate! Nu va banui ca tu tii la el si precis se va indragosti de tine!
Succes cu baiatul, Bebe!

2 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Pai eu zic sa vorbesti cu el direct si o sa aflii cu siguranta si asa nu mai bajbaibig grin baftawinking

| alexandra_6361 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar trebui sa ii spui ca simti ceva pentru el de unde sti poate si el simte acelasi lucru pentru tine incercarea moarte nu are asa ca ia-ti inima in dinti si intreaba-l si asteptam si noi sa ne spui ce ai rezolvat succes