| mirela94 a întrebat:

deci sunt prietena foarte buna cu un baiat. Vorbim, radem si iesim impreuna dar si cu alti prieteni. de cateva saptamani s-a certat cu o persoana din grupul nostru si acum el si cu inca un baiat nu mai ies cu noi. Eu il plac dar atata timp cat el nu mai vine pe la noi ce pot sa fac. Pe mess imi zice ca ar vrea sa iesim ca inainte adica sa fim in special noi doi afara. ce sa fac sa-i zic ca-l plac? imi zice ca ma place ca se da la mine dar glumim adica asa cred ca glumeste. mi-a propus sa ne facem cadouri de valentine`s day dara stiti voi fara vreo obligatie. aaa vara trecuta am fost impreuna la ziua unu prieten si am primit provocare sa ne sarutam. am facut asta si apoi a inceput sa se poarte mai frumos cu mine(in seara aia.) In concluzie ce sa fac sa-i zic ca il plac? Defapt credeti ca ma place? Astept raspunsuri:* (vreau pareri si de la baieti )

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Il place e cam nehotarat. Da-i de inteles ca il placi, dar discret si cauta ocazii sa fi cu elwinking
Si daca poti ajuta-l sa se impace cu aceea persoanahee hee

2 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Daca te-a sarutat, te cauta si vrea sa va faceti cadou de Ziua Indragostitilor, baiatul sigur vrea o relatie cu tine.

| AdaIoana18 a răspuns:

Da te place.Asta da dovada ca el are sentimente de dragoste fata de tine.Ai putea sa iesi afara cu el doar voi doi si sa ii spui ca si tu il placi pe el. Spune-i ca si tu vrei sa fii impreuna si asa veti avea o frumoasa poveste de dragoste!love struck love struck Succes!