| Maraaaaaa a întrebat:

Vreau sa mai aflu pareri, ca deja nu mai stiu ce sa cred. Pai, in urma cu vreo 4 luni am fost cu un baiat. a fost o neintelegere si ne-am despartit. Suntem in aceeasi clasa, iar acum, uneori mai ma ia in brate intr-un fel ciudat, la un moment dat se uita la mine si imi zambea, dar uneori ma ignora total; ce sa fac? (tinand cont ca mie inca imi mai place de el). Multumesc anticipat :33

Răspuns Câştigător
| Xenia16 a răspuns:

Poate ca si el inca te place, dar nu stie sigur aceste lucru si nu vrea sa te faca sa crezi ca vrea sa va impacati. Discuta cu el deschis si intreaba-l de ce uneori te ignora, iar atunci cand te imbratiseaza raspunde-i la imbratisare cu caldura.Fiindca asta e adevarul daca inca il placi nu poti fi indiferenta.Succes!