| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

nu-s tiu ce sa faccrying
de anul trecut, un baiat se uita la mine, imi facea din ochi, iar la un moment dat mi-a spus ca ma place iar eu l-am refurat dar si eu in plac.
apoi m-a lasat in pace, iar vineri a inceput iar, ini face din ochi, ma ia in brate.
nu stiu ce sa fac, tinand cont ca sunt clasa a8 a si mi se pare cam devreme pentru relatii, in plus, peste 2 saptamani mai am si examelelesad
helppp

Răspuns Câştigător
| anamaria0974 a răspuns:

Daca il placi eu zic sa ii acorzo o sansa dar asta numai dupa ce dai examenle pentru ca te poate stresa si in aceste 2 saptamani ai nevoie de libertate ca sa poti invata. Iar pe urma da-i baiatului o sansa poate meritawinking. Bafta! kiss

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

laughing nu prea are legatura
examenele cu dragostea.
daca il placi deveniti iubiti
nu vad unde-i problema?happy

| KiduIcs a răspuns:

Eu zic sa-i dai o sansa. Iar daca va fi foarte enervant cand tu ii vei spune ca nu ai timp sa va intalniti inseamna ca nu te iubeste suficient ca sa te poata intelege.