| lolojjcccccc a întrebat:

Vreau sa va intreb cum pot scapa de atractia dde ambele sexe, am iubit si il iubesc enorm dar simt o atractie si fata de fete. e ciudat cum scap dee ea?

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Stai linistita gandeste-te la persoana iubita si iti va trece in scurt timp.

7 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Cica oamenii sunt de fapt bisexuali, dar educatia primita ii orienteaza catre sexul opus. Nu te gandi prea mult la asta.

| CristinaCtC a răspuns:

Copilu' lasa-te de net!

| whatevernvm a răspuns:

Mai stai catia ani ca sa escoperi daca chiar ai o problema sau a fost doar ceva trecator si daca vezi ca atractia persista mergi la un psiholog. prietenul tau ar trebui sa te inteleaga, iar tu daca il iubesti enorm o sa incerci sa fii atrasa doar de el

| lolojjcccccc explică:

Faya este ca am avut o relatie si cu o fata si mi+a placut Ş3, dar cu iubitul meu e speciala relatia si nu ma pot decide sunt intre.

| Miauti a răspuns:

Dar de ce sa scapi... intreaba-l pe iubitul daca ar dori sa te vada cu una in pat facand prostii... stai linistita se va duce pe parcurs aceasta iudatenis. Din punctul meu de vedere nu o vad ca un defect.

| lolojjcccccc explică (pentru Miauti):

Am fantezii cu o alta fata si iubitul meu... intr.un fel ma simt atrasa de chestia asta si ma exicta laughing poate e ciudat dar nu cred ca mai sunt fete asa sau cel putin nu am vazut

| Miauti a răspuns (pentru lolojjcccccc):

Cum sa nu! Am observat ca anul asta e moda sa fi gay, bi, lesbi... asta poate din cauza ca ne este frica de dezamagire, despartire sau cautarea partenerului perfect stabil. Omul (ma refer doar la unii) e genul care doreste un partener din prima incercare.