| Lollipopy a întrebat:

Heiii... am parul lung si e despicat si ars... ce as putea sa ii fac? ca nu prea vreau sa ma tund.

9 răspunsuri:
| addalecsandra a răspuns:

Foloseste o masca de par pentru regenerare, si nu-l tunde adica nu lua din lungime fileazal putin, o sa arate si mai bine:* fundaaA?

| Alex_5051 a răspuns:

Daca nu te tunzi o sa cada.si o sa ajungi sa fii cu grosimea parului de 1 deget. taie si tu 1 cm 2 ca nu mori.creste mai repede dupa aiawinking

| Cezar a răspuns:

Ţi-ai putea să îţi tunzi oleacă pe la vârfuri şi să foloseşti un balsam, unul foarte bun!
Alt ceva nu se poate din câte ştiu eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problemele se taie de la radacina, in cazul tau de la varfuri.
Nu il chinuii si mai rau cu alte chimicale.
Tunde'ti o parte din varfuri.

| LifeFail a răspuns:

Încearcă măşti cu ulei de măsline. Sunt foarte eficiente.
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| suGus_8787 a răspuns:

Mergi la coafor si roag`o pe coafeza sa iti tunda decat varfurile. Nu o sa fie foarte vizibil. Si este mult mai bine decat tratamente etc. Si incearca sa nu mai folosesti asa des placasmug

| marria_7862 a răspuns:

Eu zic sa incerci produsele pentru varfuri despicate de la Syoss, sunt foarte bune, sau cauta pe net masca din iaurt si castravete ras.

| alylove15 a răspuns:

Taieti din varfuri si astfel ti se va mai duce...si incearca sa te speli cu ulei de masline sau otet pe cap.