| anonim_4396 a întrebat:

Am parul destul de despicat si degradat de la placa (am folosit termoprotectie gerovital care a fost foarte buna si dupa am inceput cu syoss care a fost foarte naspa) asi putea sa-l repar cat si de cat? nu as vrea sa il tund deoarece il am foarte lungsadsad fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Mandy693 a răspuns:

Doar sa il tunzi il poti repara ce se vede la tv sunt doar reclame, Parul creste faza e ca sa nu mai bagi foarfeca de filat in par daca ai parul subtirewinking si plus ca parul trebuie luat din varfuri odata pe luna

1 răspuns:
| Ella3133 a răspuns:

Te duci si ii spui aleia sa iti taie doar varfurile
sau te poti da cu ulei de masline cu o seara inainte de a te spala(sau in orice alta zi) dar nu pe tot parul doar pe varfuriwinking