| Oanaaa_1203 a întrebat:

Heiii. buna TPU.am o problema. deci. acum 8 luni prin cineva am cunoscut un baiat. e mai mare ca mine cu 2 ani. e ff de treaba si de multe ori imi spune ca tine la mine si ca ar vrea sa fim impreuna si eu tin la el mult si il plac insa nu vreau sa pierd o prietenie pentru ca am fost impreuna.imi este teama ca daca o sa fim impreuna cand o sa ne certam si daca ne despartim nu o sa mai fim nici macar prieteni ...nu stiu ce sa fac? uneori cred ca ar trebui sa ma indepartez de el ca sa fie fericit thinking oare sa fiu cu el sau nu? Ast parerea voastra :** dau funda :**
[P. >S.= fara raspunsuri proaste.mai bine va abtineti ]batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Alex_1359 a răspuns:

Oanaa parerea mea este urmatoarea: Sa nu te pui cu el, stricati o prietenie buna, daca in 8 luni de zile nu v-ati pus impreuna, acum nu o sa fie bine happy o sa va certati din banalitati ex "Te stiu destul de bine te cunosc de 8 luni", si multe alte chestiihappy parerea mea este sa ii dai un raspuns cat de sociabil si frumos, Mult succes

3 răspunsuri:
| seppuku a răspuns:

Dar nu ne-ai spus de ce v-ati despartit. Daca si tu ti la el nu vad de ce nu te-ai impaca cu el.Nu trebuie sa te gandesti deja la despartire poate va fi bine cine stie.Tu sti cel mai bine in ce relatie esti cu el.Toate cele bune.

| Oanaaa_1203 explică (pentru seppuku):

Am zis ca nu vreau sa pierd o prietenie atat de buna pentru ca vom fi impreuna...nu am fost impreuna pana acum...puppy dog eyes

| Oanaaa_1203 explică (pentru seppuku):

Nu am fost impreuna am zis ca daca vom fii impreuna.tin enorm la el si uneori ma pierd si ma gandesc numai la el.