| Blossomis a întrebat:

Heiii. Ce mai faceti? eu sunt foarte fericita! Din ultimele intrebari puse de mine la D/S se vede dc sunt fericita.Acel baiat cu care am vorbit pe mess si la tel, mi-a cerut sa fiu cu el. O sa ne intalnim maine, ce sa fac la "o prima intalnire"?
Cum sa ma comport si cum ar trebui sa fiu? Dar va rog nu spuneti sa fiu naturala sau eu insumi pentru ca oricum asa voi fi.Altceva in afara de asta.Cum trebuie sa ma comport? Dau funditaaa:X:X:X

5 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Pai trebuie sa fii mai indrazneata sa il saruti sa il "gadili"asa ca o joaca de copiilove struck

| Destinee a răspuns:

Fi cat mai comunicativa imbracate dragut si totul va fi binehappyDaca spune o gluma proasta razi ...cam atatlaughing
Bye:*
Sper ca totul sa iasa bine

| Blondda a răspuns:

Azi am avut si eu prima intalnire cu prietenul meu si a fost ok=p~.
I.am povestit despre mine si el despre el. L.a inceput era mai timid dar apoi a fost ok. Succes.:*Oricum nu are ce sa nu mearga bine.:*

| AliceDC a răspuns:

Nu trebuie sa fii altfel decat esti pentru ca probabil asta ar apreciia tipul. Sfat nu te impopotona pune-ti ceva lejer(tocurile si rochiile mulate lasa-le pentru club)relaxeaza-te si nu uita zambeste si arata cat de fericita esti ca te-a ales pe tinehappy. Distractie placuta si mult noroc in continuare!

| UiteeeeVezi a răspuns:

Altfel nu trebuie sa te comporti, fii tu insuti pentru ca daca vrei sa pari ceea ce nu esti nu mereu vei putea face acel lucru si odata iti vei arata adevarata "fata" fii tu si va fi bine. Succes!