| Deea_4943 a întrebat:

Heiii...deci sunt cu un baiat toate bune etc. dar nu stiu cum sa ma sarut adica stiu deschid gura da ce fac cu limbalaughing cum o misc?
stiu ca suna prostesc dar am o dilema si eu.
si cum maine e valentine's day bate apropo ca ar fi vrut sa imi ia ceva dar se va supara daca eu nu ii iau?

Răspuns Câştigător
| St3fU a răspuns:

Decinu inteleg cum esti cu el si nu va sarutati macar rar.thinking in fine deci pur si simplu ar trebui sa'si impinga limba printre buzele tare.si tu doar ii atingi limba... poti s'o misti cum vrei.de sus in jos circularthinking cum ti se scoala pe momentlaughing ca doar nu exista regula de cum se saruta. saruti cum iti vinewinking

3 răspunsuri:
| codrutz_2395 a răspuns:

Cum simti tu doar fa-olaughing

| codrutz_2395 a răspuns:

Cum vrei tu doar fa-o! Succes!

| frdom01 a răspuns:

Deci incepem cu partea mai simpla laughing daca vrea sa iti ia ceva inseamna ca asteapta si de la tine o atentie, fie ea cat de mica smug si la faza cu sarutul. totul vine pe moment big grinhappy succes :*