| BaLoNaSh12 a întrebat:

Heiii, TPU! Ce mai faceti, cum va mai merge?
Mai stiti primul meu post, cu baiatul >acela.:"? Daca nu il mai stiti, uitati`va si voi, daca vreti sa ma ajutati, daca nu puteti pleca. big grin
Acum am mai evoluat. >: big grin
Atunci nici nu ma cunostea, trecea pe langa mine ca pe langa oricine, acum nu!love struck Acum sunt foarte foarte buna prietena cu fratele lui vitreg care e clasa a II-a si la inceput cand am devenid amici, incepuse pentru el, dar apoi incepusem sa ma simt vinovata si etc., dar e bine ca mi-am dat seama la timp si m`am schimbat, nu? Si nu e un lucru` rau ca mai vorbesc cu el despre fratelel lui...nu? :o:d Pe zice ce trece, imi placee mai mult de el.love struck am uitat sa specific ca eu cred ca ii place de mine, macar putin pentru ca se uita la mine si atunci cand se uita zambeste si mereu cand e in preajma mea incearca sa se faca observat. de exemplu: azi la ora de sport juca fotbal si eu eram pe banca cu niste fete si si-a dat seama ca ma uit la el si a dat 3 goluri [:o] si facea ceva intr-un fel ca sa se dea mare si se uita mereu spre noi, dar nu stiu sigur, daca la mine.laughing eu cred si sper sa ii placa.love struck dar acum nu stiu, nu prea pot sa cred pentru ca toti imi spun ca nu`i de mine de fapt ca nu`s de el si ca nu s`ar uita la mine si etc. si eu chiar nu stiu. am cam uitat sa specific ca ne intelegem bine pe mess, dar la scoala ne vorbim din priviri si zambete si am mai uitat sa spun ca chiar eu i-am spus pe mess ca imi place de el si el a spus ca e foarte multumit si am mai uitat sa spun ceva [laughing] ca niste fete i`au aratat o poza cu mine foarteeeeee urata [de mai de multoh go on] si lui nu i`a pasat. Va rogsick puteti sa va dati cu parerea si sa spuneti ce credeti?
- fara raspunsuri idioate.winking
Mersiii:*. bye-bye.happy

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Raspunsurile nu pot fi chiar idioate,dar intrebarile.Ce cauti tu pe aici? Ai mai crescut? Toate aceste lucruri sunt copilarii, iar dragostea e un lucru serios, cel putin pentru tineri.

| Castiel a răspuns:

Ai 12 ani? ca dupa cum te-ai exprimat pe acolo ori esti mica (de varsta desigur) ori sub nivelul dragosteilaughing (aka extazi) eu cred ca tipului ii place de tine dar asteapta sa te dai tu la el o fi mai timid nu stiu incearca sa ii spui face2face daca vrea dar eu zic sa nu pui suflet mult (deja ai pus isn't?) caci daca te va refuza te vei simti naspa rau! Eu zic sa iti faci curaj (asta sau traieste visu asta 4 ever) si sa vorbesti cu el deschis daca vrea sa fie cu tine sau nu! Si sa nu complici lucrurile (cum ti-ar putea da sfaturi alte idioate) sa te faci tipa misterioasa sa faci lucrurile mai interesante, spune-i direct pe fata! Mai usor si cu atat mai repede cu atat mai bine!

| BaLoNaSh12 explică:

Nu luati in seama toate semnele.s`au schimbat.straight faceoh go onbig grin

| BaLoNaSh12 explică:

Mersi,Castiel,pentur raspuns:* da am 12 ani.:d o sa incerc ceva pe acolo:-s.
gigiro? nu imi bat capul.happy