| gabrielasmh02 a întrebat:

Heiii, TPU :*! Uite, voii nu stiti ceva site-uri, sau ceva blogurii cu poze interesante : Poze interesante = Apasa @A si... etc. Pentru ca am o pagina si vreau sa fie cat maii activa happy! [ Pagina pe facebook pentru cine nu stie ]. Va rog, nu-mi dati We heart it. Pentru ca il stiu deja happy! Sper sa ma ajutatii:*!
Raspunsul cu cele maii multe raspunsuri corecte, primeste o fundita puppy dog eyes. Scuzatii categoria puppy dog eyes
Multumesc:*!

4 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

| gabrielasmh02 explică (pentru Larisssaa):

Am zis! "Scuzatii categoriaa! ".batting eyelashes!

| gabrielasmh02 explică (pentru Larisssaa):

DEcii. Daca chiar n-aii observat, imi pare rauu!winking. Dar totusiii, am zis!

| Larisssaa a răspuns (pentru gabrielasmh02):

Şii?
Există alte categorii unde trebuie puse întrebările acestea!
Pentru început, am să îţi mut eu întrebarea unde trebuie. Dar de acum să nu mai pui întrebări în această categorie care nu au legătură cu ˝ Drafoste şi Sex ˝.