| elene a întrebat:

HEIIII TPU!

Am si eu nevoie de un sfat si va rog sa fiti seriosi!

Sambata am iesit in parc cu prietenele unde am cunoscut un baiat foarte dragut (cu doi ani mai mic decat mine) si vreau sa zic ca a fost nu stiu... dragoste la prima vedere poate.

l-am placut de cum l-am vazut.

El se tot dadea la mine. Mi-a dat de doua ori cu palma la fund si ma rog.mereu imi spunea iubi, m-a luat in brate( la propriu) si multe chestii.

Era logic ca ma place.Ne-am tinut de mana toata ziua iar la plecare mi-a cerut nr de telefon si nu i l-am dat.

E cu mine in scoala el a 6-a, eu a 8-a si mereu il vad in pauze, ma tachineaza mereu, ne imbratisam etc.Ieri la plecare le-am pupat p colege si el cica. un pup mic mic. apoi macar p obraz(deci vroia p buze:-W) si in fine. s-a rugat mult de mine sa-l pup dar nu l-am pupat penttru ca toti colegii se uitau la noi si nu aveam chef sa rada de mine ca ma uit la unu de-a 6-a.

Azi am aflat insa ceva SOC pentru mine!

O prietena, Anda, l-a intrebat de multe fete daca le place si l-a intrebat daca ma place si p mine si a zis ca nu.

Am ramas

Eu chiar credeam asta.Acum sunt practic...

El se comporta la fel cu mine dar nu intelg de ce a zis aia. Tin sa precizez ca si Anda il place si a fost cu el. Ea il place si acum dar el nu vea sa fie cu ea.

Mersi ca m-ai citit si va citesc sfaturile!

Va rog ajutati-ma... ce sa fac maine? Cum sa ma comport cu el?

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Pai. el a spus asta fiindca vrea sa il intrebi tu! probabil se gandeste.de ce o intereseaza pe anda daca imi place mie de elena(cred ca asa te cheama) + ca stiu ca inca ma place anda si nu vreau sa sufere!

8 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

E un copil, esti inca o copila, chiar daca esti cu 2 ani mai mare ca el. Ce vrei sa iasa serios intre 2 copii? El poate deja se gandeste la a nu stiu cata fata pe care vrea sa o cucereasca, nu Anda.
Vezi-ti de drumul tau, lasa-l pace!

| pakito a răspuns:

Intreaba'l.Fi directa cu el.winking

| Smokaraieee a răspuns:

Eu zic sa va vedeti de scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.nu stiu intreaba-l si tu daca te place sa-ti spuna verde-n fata si daca te place dc sa nu fi cu l.varsta nu conteaza.doar ca spune-i ca relatia vrei sa fie mai secreta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred.ca t place.

| Ady9 a răspuns:

Trebuie sa te comporti normal.Ea face asta din rautate iar el raspunde cu "NU" din jena.SIGUR te place.

| cory_2593 a răspuns:

Eu cred ca el te place dupa spusele tale si prietena ta sigur face asta din invidie.

| silverstar1 a răspuns:

Daca chiar il placi si il vrei "langa tine", eu iti zic sa te comporti cu el cum se comporta si el cu tine.[ Banuiesc ca daca e a 6-a nu e mic de statura si prapadit.]Dai numarul tau de telefon, jucatii pool pe pedepse eventual pe mess, si dai o pedeapsa sa iesiti amandoi in parc sau la un suc eu stiu.Si poate va iesii ceva big grin. sper ca te-am ajutat