| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o nelamurire. Cred ca o fata ma place ( si eu o plac pe ea ). Acum 3 sapt am intrat in scoala si a venit la mine sa imi spuna ca vrea sa o iau in brate... ne-am luat de mai multe ori in brate de atunci, mereu cand ma vedea pe hol ma " striga "‘, ( am spus pe scurt ) si intr-o zi eram doar noi 2 pe hol si nu i-am spus ca o plac :/ ( ma gandeam sa o sarut, dar se uitau doua colege de ale ei la noi ) si atunci mi-a spus intr-un mod mai trist " ma duc in clasa ca am matematica", iar de atunci s-a cam stricat treaba. Inainte ne imbratisam corp la corp, acum nu prea ne mai imbratisam. Iar astazi cand am iesit din scoala eram cu o colega ( evident ca am bagat-o in seama ), iar la un moment dat colega mea a intrebat-o daca se vede cu iubitul ei nu stiu unde. In momentul ala ea a tacut laughing si a zis intr-un mod foarte incet si putin balbaita parca "da" si dupa o secunda s-a uitat la mine mai cu coada ochiului. Voi credeti ca ma place? Mereu cand ma vede se uita de 2 ori la mine ( distanta 200 metri). Eu cred ca m-a placut dar in acelasi timp cred ca inca ma place, dar "si-a cam pierdut interesul" deoarece nu prea am dat semne ca o plac. Voi ce credeti? As mai avea sanse cu ea? Nu vreau raspunsuri de exemplu "spune-i in fata ca o placi ", cand ii spun vreau sa para mai tandru.

Răspuns Câştigător
| Areestotell10 a răspuns:

Eu zic sa te apropii de ea, gen sa fiti ca atunci cand va imbratisati, sa fii mai "prietenos'' cu ea si asa o sa ti dai seama daca mai simte ceva pentru tine, iar tu vei avea ocazii mai multe sa ii spui ca o placi daca te apropii de ea

| SpidermanSCOOB a răspuns (pentru Areestotell10):

Azi m-am intalnit cu ea pe hol si a deschis larg mainile sa o iau in brate, iar ea mai strans rau de tot iar eu nu prea deoarece eram ud pe mine si m-a intrebat " De ce nu ma imbratisezi?" Nu stiu ce sa mai cred

| SpidermanSCOOB a răspuns (pentru SpidermanSCOOB):

Ud pe maini* laughing

| Areestotell10 a răspuns (pentru SpidermanSCOOB):

Pai majoritatea fetelor au nevoie de afectiune si atentie din partea persoanelor dragi...iar daca iubitul ei nu i o ofera, o ia de la altcineva(ma refer la afectiune/iubire), numai sa nu ii fi dat tu impresia ca nu o mai placi si ca o respingi, depinde de cum a interpretat ea situatia

4 răspunsuri:
| IoanaRoman09 a răspuns:

De ce n-o intrebi pe ea?