| anonim_4396 a întrebat:

Heioo TPU happy Deci: este un baiat... ( cred ca deja v-ati prins ce vreau sa spun ) de care imi place laughing Si habar n-am ce sa mai fac ca sa-si dea seama de asta. As avea nevoie de niste sfaturi, stiu ca va iau din timpul pretioswinking dar de asta a fost inventat TPU, right?
Anyway, baiatu' nu-si da seama nicicum ce fel de ganduri, sentimente, bla bla, am pentru el. O modalitate ar fi sa-i spun pur si simplu, dar daca el nu simte la fel? Ma voi face doar de ras, desi nu este genul care face glume pe seama fetelor. Ce ma fac?

1 răspuns:
| CristinaPrisaca a răspuns:

Poi incearca sa te bagi un pic in seama cu el, sau macar sa-l saluti si atunci o sa iti dai seama. Poate si el gandeste la fel ca tine, de obicei baiatul face primul pas.