| 1290 a întrebat:

Ceau, sunt baiat si inainte cu catva timp in urma o fata mi-a facut sex oral. Si acuma pur si simplu iubesc o fata si ea simte cat de cat... spuneti-mi ce sa fac sa ii spun acuma sau mai tarziu vreau sa ii spun neaparat si cum ii pot spune sa nu se supere etc. Si fetelor dati-mi o parere ati incepe sau continua o relatie cu un baiat in postura in care sunt eu... daca ati stii si baiatu v-ar demonstra ca va iubeste? funda va rog sa ma ajutati straight face

Răspuns Câştigător
| Deea_Andreea_1998_ILZr a răspuns:

Eu iti sugerez sa ii spui ca o iubesti... Nu stiu ce problema ar avea daca alta fata ti-a facut sex oral... Sper sa iti fieu de folos!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si nici nu inteleg de ce tii mortis sa-i zici.
Lasa trecutul acolo unde e.
Nu o supara cu asta.Nu stii ce parere are despre oral si decat sa ii spui asta, mai bine nu afla.
Vorbeste deschis cu ea.Nu trebuie sa va ascundeti, dar poate unele lucruri chiar trebuie sa ramana in trecut.In fond, i-a spune-mi cu ce ar ajuta-o pe ea daca ar stii ca ti s-a facut oral? Cu absolut nimic.Atunci de ce sa pui paie pe foc?

Nu trebuie sa te simti ''prost'' pentru ca tu ai facut, iar ea nu.Toate la timpul lor.Nu ai gresit cu nimic.Nu ai de ce sa regreti.

| stark47 a răspuns:

Daca deja ti-a facut sex oral, e sigur sa afirmi ca esti destul de important pentru fata respectiva si ca ai putea incepe o relatie bazata pe sentiment cu ea.ea deja ti-a aratat ca esti important pentru ea facandu-ti sex oral.ce alte dovezi mai ai novoie?! tot ce ramane e "hartogarie"(adica sa o intrebi daca vrea sa fiti impreuna)

| BogdanVasc a răspuns:

Baiatul nu are mai mult de 10 ani, voi chiar luati in serios intrebarea asta?

| cllaudDia a răspuns:

Daca ti-a facut sex oral fara sa fiti impreuna sau sa simta ceva pentru tine, realizezi ce fel fata e? Chiar vrei una de asta langa tine?

| 1290 explică (pentru cllaudDia):

Da scuze a m uitat sa fiu mai explicit nu ea mi-a facut sex oral... alta fata.

| cllaudDia a răspuns (pentru 1290):

Atunci nu are nici o legatura. Nu are de ce sa se supera fata de acum, pentru ca fiecare are experientele lui, ar fi chiar deplasat sa se supere. Deci poti sa ii spui.

| 1290 explică (pentru cllaudDia):

Da, dar parca ma simt eu nu stiu cum ea nici nu o fost nici nu s-o sarutat cu nici un baiat pana acuma si eu... straight face

| anamimanonim a răspuns:

Nu stiu ce parere au unele fete despre asta, dar pe mine pur si simplu nu m-ar interesa. Daca baiatul e de treaba si nu ma inseala, e treaba lui ce a facut in trecut, cu cine s-a culcat, daca a mers la cu**e, ma rog, ai inteles ideea...