| anonim_4396 a întrebat:

Heiou! Toate prietenele mele au prieten iar eu n`am. Si`mi doresc si eu laughing! N`am rabdare pana cand o sa ma indragostesc iar.Mai e cineva in situatia mea? big grin

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

O sa vina cand nu te astepti in plus e bine sa fi si singura:
-nu trebuie sa fi aranjata non stop
- nu te enerveanza nimeni
-nu trebuie sa suferi pentru mine
si poate pr tale nu sunt f fericite:
-certuri
-gelozie
etchappye bine si singura bucurate cat timp nu esti indragostita de nimeni pentru ca atunci cand esti indragostit e pe atat de misto (imbratisari fluturi in stomac) cat pe atat de urat(certuri tristete)

9 răspunsuri:
| Luvly a răspuns:

Hey!
Si eu sunt in situatia ta happy Eu nu am mai fost cu nimeni de 3 ani... si ma simt singura.E ciudat... parca pentru mine a devenit o obsesie sa am un prieten.
Dar totusi nu pot accepta sa fiu cu cineva doar de dragul de a fi, trebuie sa tin la persoana aia si la fel si el sa tina la mine.
O sa gasesc persoana aia, si tu o sa o gasesti. Doar ca nu asa de usor, cand nu te astepti se va intampla.
Pa, pa.

| MamaOmida69 a răspuns:

Jon ai mare dreptate. Bine ar fi ca multi sa gandeasca asa ca tine.

| Frumushica96 a răspuns:

Eu sunt in situatia ta happy

| XxLorexX a răspuns:

Eu sunt in situatia ta laughing Momentan am ramas singura, m-am plictisit de toti fraierii din zona mea rolling on the floor Stai linistita, avem timp sa gasim unul care chiar ne merita toata atentia tongue

| pogo a răspuns:

Cam asa sunt si eu. sad

| jonnnyyy a răspuns:

Normal...eu,dar vreau sa caut o fata potrivita, nu una de pe toate strazile.Sa fie foarte de treaba, sa ne intelegem foarte bine, asa numai din priviri.Dar vad ca inca nu o gasesc si imi pare foarte rau.Si inca ceva nu conteaza aspectul fizic asa mult, ci interiorul.am dreptate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca prietenele tale se arunca pe geam, tu de ce sa nu te arunci?
Si daca prietenele tale se drogheaza si se prostitueaza, tu de ce sa nu le urmezi? Ca altfel nu o sa mai fi considerata cool, nu?

O sa vina si iubitul tau, stai calma. De ce iti pasa asa mult de altii, de ce nu ai un mod propriu de gandire si de a actiona? Si cand te indragostesti? Poate fi si maine. Si peste 2 ani, oricand. Numai sa gasesti persoana potrivitawinking.

Si poate nu te-ai gandit ca acele amice ale tale fac ce fac doar ca sa fie la moda? Poate nici nu iubesc partenerul respectiv sau iubitul lor le tine ca sa isi bata joc de ele.

| Giulia16 a răspuns:

Eu

| adriana_3018 a răspuns:

Cand te astepti mai putin atunci iti apare de nici nu iti dai seama.nu te grabi.decat sa suferi...o sa vezi cum prietenele tale o sa iti vina sa iti planga pe umeri.