| UrsuletZzZzDePlush a întrebat:

deci am o problema care ma deranjeaza.Mie cand imi place de un baiat NU mai am ochi pentru altul.Frumos pana aici,dar problema e ca baiatul pe care il plac ma Uraste (m-am certat cu un prieten de-al lui,inainte sa il cunosc pe el).
Cum sa il uit sau si mai bine,sa ma indragostesc de altul? Sunt foarte multi baieti pe lista celor care ma plac,dar nu imi place de nici unul (nici macar caracterul lor).
P.s:il vad zilnic sad
Nu am mai avut iubiti pana acum,si vreau ca primul iubit si primul sarut sa fie de la un baiat frumos (adica "ambalajul").
Nu ma luati ca am pretentii si ca interiorul conteaza mai mult (nu zic ca nu conteaza deloc), dar sa recunoastem toti/toate ne uitam prima data la exterior. Daca aveti de gand sa va bateti joc mai bine nu raspundeti.Nu sunt disperata,dar uneori ma simt singura, mai ales ca aproape toate "prietenele" mele profita de mine.
Funda desigur.

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Băieţii frumoşi caută fete frumoase. Sunt supericiali şi caută superficialitate.
Eşti sigură că ţi-a dat ignore fiindcă te-ai certat cu prietenul lui? Eu bănuiesc că acesta a fost doar un pretext. Dacă o fată te atrage suficient de mult, nu îi dai ignore că s-a certat cu prietenul tău. Gândeşte-te mai bine.

| UrsuletZzZzDePlush explică (pentru Tmcn):

Daca ai sti de ce m-am certat nu ai mai zice asta, ti-as povesti dar umplu prea mult loc degeaba.Sunt multe c*rve la el la picioare deci se ia la cearta cu toate care nu ii convine. Vreau sa il uit, sa gasesc pe altul.De frumoasa sunt frumoasa (nu vreau sa ma laud dar nici nu mint, mi se spune des) dar in ochii lui nu, deci degeaba sad

| FirstplaceXXX a răspuns (pentru Tmcn):

Te sustin. Asta este raspunsul adevarat.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fi optimista si fi sigura ca te vei indragosti de un baiat care va sti sa te aprecieze si sa te iubeasca asa cum esti tu

| shadow72 a răspuns:

Bai frate ce dureros e sa spui "imi pare rau".ce mare lucru si ramai si cu baiatul iti iei si sarutul si poate iti da si un bonus...aaa suna bine nu?

| UrsuletZzZzDePlush explică (pentru shadow72):

Eu am spus,dar nebunul de prietenul sau a vrut sa ma bata,nici nu a zis ca ma iarta,din cate vedeti eu vreau sa il uit, nu imi place deloc caracterul lui (e identic cu cel al prietenului sau, spun asta pentru ca am vazut, nu doar asa presupun).La id ma are la ignore, deci nu are rost sa ii dau add pe facebook

Răspuns utilizator avertizat
| July739 a răspuns:

Ii transmiti scuze celui cu care te-ai certat prin baiatul de care iti place. Funooooipuppy dog eyes?

| xCiocolataaa a răspuns:

Incearca sa faci rost de id-ul lui si vorbeste-i, dar nu ii spune cine esti.Scrie-i un mesaj mai lung si cand te intreaba cine esti spune-i.O sa ajute.In mesaj spune-i ca iti pare rau ca te-ai certat cu acel prieten. Sper ca ti-am fost de ajutor.Pa-pa wave

| anonim_4396 a răspuns (pentru xCiocolataaa):

Am id-ul lui, dar cand a aflat ca eu m-am certat cu prietenul lui mi-a dat ignore

| anonim_4396 a răspuns (pentru xCiocolataaa):

Asta e alt cont al meu, am uitat sa spun asta