| ingerashmeu a întrebat:

de cand m-am despartit de fostul meu meu prieten parca niciun baiat nu se mai uita la mine.adica,pana acum numai voiam nicio relatie dar vazandu-le pe prietenele mele imi doresc si eu unul. vreau sa stiu de ce nu se mai uita baietii la mine.ori nu-i vad eu ori chiar nu se uita? tot la fel am ramas, nu m-am schimbat fizic sau psihic.va rog vreau raspunsuri cat mai multe.

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

Ingeras, mare lucru daca intelegi tu asta, desi tare tare ma indoiesc. Lucrurilor carora nu le acorzi atentie suficienta in viata le pierzi definitiv. Si nu-i asa, sunt doar niste lucruri, ele nu pot sa caute doar sa fie cautate. Dar ce bun sa-ti bati capu cu chestii din astea complicate cand oamenii vin si pleaca, ca banii si celelalte lucruri din viata.

| ingerashmeu explică (pentru Memecy):

In mare parte am inteles.da, merci oricum pentru ca mi-ai raspuns.:*

8 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

De curiozitate... ce varsta ai?

| SparkleO a răspuns:

Salut.

gandeste-te, poate e de vina prietenul tau. poate ti-a cerut CEVA, si nu ai putut sa-i dai, iar din invidie, ti-a pus niste pile negative. un sfat? abordeaza-l pe unul dintre baieti si vezi cum stau lucruile. roaga-l sa te ajute cu ceva banal, apoi suna-l sa il intrebi ceva. ceva ce "ai uitat" iar apoi, deriveaza de la subiect...

| ingerashmeu explică (pentru SparkleO):

Merci pentru raspuns:*

| SparkleO a răspuns (pentru ingerashmeu):

Pentru nimic.

Deci, ce s-a mai intamplat?

| ingerashmeu explică (pentru SparkleO):

Uita-te mai sus ca am scris. poate imi mai lasi cateva raspunsuri.si imi place cum gandesti. tine-o tot asakisskiss

| SparkleO a răspuns (pentru ingerashmeu):

big grin
Cred ca esti singura careia ii place...
PS: nu am gasit...